|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Швидка доставка по Києву та Україні
| Бренд | Schneider Electric |
|---|---|
| Серія | Asfora |
| Тип розетки | USB |
| Кількість постів | 1 пост |
| Ширина, мм | 83 мм |
| Висота, мм | 83 мм |
| Глибина, мм | 42 мм |
| Вага | 0,08 кг |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Матеріал провідника | Мідь |
| Підключення | Гвинтові клеми |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Робоча температура повітря | -5…40 °C |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.