|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Швидка доставка по Києву та Україні
| Бренд | Schneider Electric |
|---|---|
| Серія | Sedna |
| Тип розетки | TV-розетка |
| Ширина, мм | 64 мм |
| Висота, мм | 70 мм |
| Глибина, мм | 40 мм |
| Вага | 0,077 кг |
| Матеріал | Термопластик ABS-UV |
| Підключення | Гвинтові клеми |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Режим фіксації |
Монтажні лапки, робочий діапазон 51…80 мм Гвинти |
| Згасання | 1 дБ для TV з'єднання для частоти 5...862 МГц |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна виробництва | Польща |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.