|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Швидка доставка по Києву та Україні
| Бренд | Schneider Electric |
|---|---|
| Серія | Unica New |
| Тип розетки | Побутова |
| Кількість модулів | 2 |
| Заземлення | Із заземленням |
| Ширина, мм | 45 мм |
| Висота, мм | 45 мм |
| Глибина, мм | 42 мм |
| Глибина монтажу, мм | 32 мм |
| Вага | 0,031 кг |
| Номінальний струм | 16 А у 250 В, змінний струм 50/60 Гц |
| Електрична міцність ізоляції | 2000 В |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Переріз кабеля |
0…2,5 мм² жорсткий кабель 0…2,5 мм² гнучкий кабель |
| Ступінь захисту IK | IK04 |
| Ступінь захисту IP | IP21 D |
| Режим фіксації | Безгвинтові зажими |
| Температура оточуючого середовища | -5…50°C |
| Робоча температура повітря | -5…35°C |
| Захисні шторки | З захисними шторками |
| Характеристики оточуючого середовища | Рідке мило, ацетон, аміак, бензин, олія, спирт, стійкий до УФ |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.