|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Швидка доставка по Києву та Україні
| Бренд | Schneider Electric |
|---|---|
| Серія | Unica New |
| Тип виробу | Рамка |
| Орієнтація | Вертикальна, Горизонтальна |
| Кількість постів | 2 пости |
| Ширина, мм | 156 мм |
| Висота, мм | 85 мм |
| Глибина, мм | 10 мм |
| Вага | 0,033 кг |
| Матеріал | ABS-пластик, полікарбонат |
| Ступінь захисту IK | IK04 |
| Ступінь захисту IP | IP21 D |
| Режим фіксації | Зажим |
| Характеристики оточуючого середовища | Рідке мило, ацетон, аміак, бензин, олія, спирт, стійкий до УФ |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.