|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра Nowodvorski 6333 BIO
Люстра Nowodvorski 6333 BIO

* Знижка буде прорахована менеджером після оформлення замовлення
* Знижка не розповсюджується на акційні товари
| Бренд | Nowodvorski (Польща) |
|---|---|
| Країна виробництва | Польща |
| Стиль | Сучасний |
| Тип патрона | GU10 |
| Кількість ламп | 1 |
| Кількість плафонів | 1 |
| Форма плафона | Конус |
| Колір арматури | Коричневий |
| Колір плафону | Коричневий |
| Матеріал арматури | дерево |
| Матеріал плафона | дерево |
| Ширина, мм: | 370 |
| Висота, мм: | 1500 |
| Вологозахист | IP20 |
| Потужність, Вт: | 35W |
| Допустима потужність лампи, Вт: | 35W |
| Лампи у комплекті | Ні |
| Димування | Ні |
| Кнопка вкл/вимк. | Ні |
| Датчики руху | Ні |
| Напруга живлення | 220V |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.