|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Швидка доставка по Києву та Україні
| Бренд | Schneider Electric |
|---|---|
| Серія | Mureva Styl |
| Тип розетки | Побутова |
| Тип кабелю |
1...2.5 мм² для жорсткого кабелю 1...2.5 мм² для багатожильного кабелю 1...2.5 мм² для гнучкого кабелю |
| Заземлення | Із заземленням |
| Ширина, мм | 71 мм |
| Висота, мм | 71 мм |
| Глибина, мм | 50 мм |
| Вага | 0,062 кг |
| Номінальний струм | 16 A на 250 В AC |
| Матеріал | Латунь, Полікарбонат, Поліпропілен |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Підключення | Гвинтові клеми |
| Ступінь захисту IP | IP55 |
| Режим фіксації | Гвинти |
| Захисні шторки | З захисними шторками |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна виробництва | Польща |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.