|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Швидка доставка по Києву та Україні
| Бренд | Schneider Electric |
|---|---|
| Серія | Mureva Styl |
| Тип вимикача | Поворотний |
| Тип кабелю |
1.5...2.5 мм² для жорсткого кабелю 1.5...2.5 мм² для багатожильного кабелю 1.5...2.5 мм² для гнучкого кабелю |
| Матеріал | ABS-UV |
| Висота, мм | 71 мм |
| Ширина, мм | 71 мм |
| Глибина, мм | 80 мм |
| Вага | 0,129 кг |
| Ступінь захисту IP | IP55 |
| Номінальний струм | 3A / 240 В AC (змінний струм) |
| Підключення | Гвинтові клеми |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Режим фіксації | Гвинти |
| Країна виробництва | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.