|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Температура світла

| Бренд | Skarlat |
|---|---|
| Колекція | MOIS |
| Стиль | Хай-тек |
| Тип патрона | LED-модуль |
| Висота, мм: | 65 |
| Діаметр, мм: | 107 |
| Діаметр врізання, мм: | 95 |
| Вологозахист | IP44 |
| Потужність, Вт: | 12W |
| Температура світла | 3000K |
| Світловий потік | 604 Lm |
| Лампи у комплекті | Ні |
| Димування | Ні |
| Кнопка вкл/вимк. | Ні |
| Датчики руху | Ні |
| Кут розсіювання | 60° |
| Вольтаж | 220-240V |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.