|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Eglo POZONDON 98487 - світильник серії POZONDON. Матеріал світильника Eglo POZONDON 98487 - сталь, колір арматури - золото, матеріал плафона: пластик. Діаметр та висота (мм): 380х100, вага (кг): 2,6. До моделі підходить джерело світла типу цоколь LED і має ступінь пилу та вологозахисту.
Знижка при оформленні замовлення:

* Знижка буде прорахована менеджером після оформлення замовлення
* Знижка не розповсюджується на акційні товари
Світлодіодний світильник стельовий Eglo POZONDON 98487
Артикул
98487
Під замовлення 3-5 тижні
9 062 грн
Характеристики
| Бренд | Eglo (Австрія) |
|---|---|
| Колекція | POZONDON |
| Стиль | Сучасний |
| Тип патрона | LED-модуль |
| Кількість ламп | 1 |
| Кількість LED | 1 |
| Колір основи | Золотий |
| Колір арматури | Золотий |
| Матеріал арматури | метал |
| Матеріал плафона | пластик |
| Висота, мм: | 100 |
| Діаметр, мм: | 380 |
| Потужність, Вт: | 18W |
| Температура світла | 3000K |
| Світловий потік | 2000 Lm |
| Лампи у комплекті | Так |
| Димування | Ні |
| Вимикачі | немає |
| Кнопка вкл/вимк. | Ні |
| Датчики руху | Ні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Вольтаж | 220-240V,50/60Hz |
Новий відгук або коментар
