|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світлодіодна лампа CCT із зміною температури кольору Eglo LM_LED_E27 11807
Артикул
11807
Під замовлення 3-5 тижні
919 грн
Характеристики
| Бренд | Eglo (Австрія) |
|---|---|
| Стиль | Сучасний |
| Тип патрона | E27 |
| Кількість ламп | 1 |
| Висота, мм: | 118 |
| Діаметр, мм: | 60 |
| Потужність, Вт: | 9W |
| Світловий потік | 806 Lm |
| Лампи у комплекті | Ні |
| Димування | Ні |
| Кнопка вкл/вимк. | Ні |
| Датчики руху | Ні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Вольтаж | 220-240V,50/60Hz |
Новий відгук або коментар
