|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світлодіодна лампа CCT із зміною температури кольору Eglo LM_LED_E14 11804
Артикул
11804
Під замовлення 3-5 тижні
301 грн
Характеристики
| Бренд | Eglo (Австрія) |
|---|---|
| Стиль | Сучасний |
| Тип патрона | E14 |
| Кількість ламп | 1 |
| Кількість LED | 1 |
| Висота, мм: | 90 |
| Діаметр, мм: | 45 |
| Потужність, Вт: | 5W |
| Світловий потік | 400 Lm |
| Лампи у комплекті | Так |
| Димування | Ні |
| Вимикачі | немає |
| Кнопка вкл/вимк. | Ні |
| Датчики руху | Ні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Вольтаж | 220-240V,50/60Hz |
Новий відгук або коментар
