|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Світильник Nowodvorski 9264 DOVER BLACK гарно виглядатиме в сучасних інтер'єрах. Висота плафона - 300 мм, діаметр плафона - 120 мм.
Знижка при оформленні замовлення:

* Знижка буде прорахована менеджером після оформлення замовлення
* Знижка не розповсюджується на акційні товари
Завантажити 3D-модель
-
9264_3d37.5 МБ
Світильник Nowodvorski 9264 DOVER BLACK
Артикул
ND_9264
Під замовлення 3-5 тижні
5 640 грн
Характеристики
| Бренд | Nowodvorski (Польща) |
|---|---|
| Країна виробництва | Польща |
| Стиль | Лофт |
| Тип патрона | GU10 |
| Кількість ламп | 1 |
| Кількість плафонів | 1 |
| Форма плафона | Конус |
| Колір арматури | Чорний |
| Колір плафону | Чорний |
| Матеріал арматури | метал |
| Матеріал плафона | дерево |
| Ширина, мм: | 120 |
| Висота, мм: | 5000 |
| Діаметр, мм: | 120 |
| Вологозахист | IP20 |
| Потужність, Вт: | 35W |
| Допустима потужність лампи, Вт: | 35W |
| Лампи у комплекті | Ні |
| Димування | Ні |
| Кнопка вкл/вимк. | Ні |
| Датчики руху | Ні |
| Напруга живлення | 220V |
Новий відгук або коментар