|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Температура світла

| Бренд | Aromas Del Campo (Іспанія) |
|---|---|
| Країна виробництва | Іспанія |
| Тип патрона | LED-модуль |
| Кількість ламп | 4 |
| Кількість плафонів | 4 |
| Форма плафона | Напівсфера |
| Колір арматури | Чорний |
| Колір плафону | Прозорий |
| Матеріал арматури | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Довжина бази, мм: | 420 |
| Довжина, мм: | 1100 |
| Висота, мм: | 1430 |
| Діаметр плафона, мм: | 200 |
| Вологозахист | IP20 |
| Потужність, Вт: | 10W |
| Температура світла | 2700K |
| Світловий потік | 2100 Lm |
| Лампи у комплекті | Так |
| Димування | Так |
| Кнопка вкл/вимк. | Ні |
| Датчики руху | Ні |
| Напруга живлення | 220-240V |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.