|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Температура світильника перемикається кнопкою.
| Бренд | SLV (Німеччина) |
|---|---|
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип патрона | LED-модуль |
| Кількість ламп | 1 |
| Кількість плафонів | 1 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір арматури | Латунь |
| Колір плафону | Латунь |
| Матеріал арматури | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Висота плафона, мм: | 277 |
| Діаметр плафона, мм: | 76 |
| Діаметр бази, мм: | 80 |
| Вологозахист | IP20 |
| Потужність, Вт: | 4,3W |
| Температура світла | 2700-3000K |
| Світловий потік | 120 Lm |
| Лампи у комплекті | Так |
| Димування | Ні |
| Вимикачі | вимикач на дроті |
| Кнопка вкл/вимк. | Так |
| Датчики руху | Ні |
| Напруга живлення | 200-240V ~50/60Hz |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.