|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Температура світла

| Бренд | Estiluz (Іспанія) |
|---|---|
| Країна виробництва | Іспанія |
| Тип патрона | LED-модуль |
| Кількість ламп | 1 |
| Кількість плафонів | 1 |
| Форма плафона | Напівсфера |
| Колір арматури | Білий |
| Колір плафону | Білий |
| Матеріал арматури | метал |
| Матеріал плафона | метал |
| Довжина, мм: | 310 |
| Ширина, мм: | 109 |
| Висота, мм: | 450 |
| Діаметр плафона, мм: | 92 |
| Вологозахист | IP20 |
| Потужність, Вт: | 6.2W |
| Температура світла | 2700K |
| Світловий потік | 725 Lm |
| Лампи у комплекті | Так |
| Димування | Ні |
| Вимикачі | вимикач на дроті |
| Кнопка вкл/вимк. | Ні |
| Датчики руху | Ні |
| Напруга живлення | 100-240V ~50/60Hz sek. 350mA |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.