|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||

| Бренд | Nova Luce (Греція) |
|---|---|
| Країна виробництва | Греція |
| Тип патрона | LED-модуль |
| Кількість ламп | 1 |
| Кількість плафонів | 1 |
| Форма плафона | Конус |
| Колір арматури | Золотий |
| Колір плафону | Прозоре скло |
| Матеріал арматури | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Діаметр плафона, мм: | 200 |
| Діаметр бази, мм: | 112 |
| Вологозахист | ІР20 |
| Потужність, Вт: | 8W |
| Температура світла | 3000K |
| Світловий потік | 532 Lm |
| Лампи у комплекті | Так |
| Димування | Ні |
| Кнопка вкл/вимк. | Ні |
| Датчики руху | Ні |
| Напруга живлення | 220-240V |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.