|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Швидка доставка по Києву та Україні
| Бренд | Schneider Electric |
|---|---|
| Серія | Unica New |
| Колекція | Unica Studio |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Тип покриття | Глянцеве |
| Кількість модулів | 2 |
| Матеріал | ABS-пластик, полікарбонат |
| Висота, мм | 45 мм |
| Ширина, мм | 45 мм |
| Глибина, мм | 34,25 мм |
| Глибина монтажу, мм | 21,15 мм |
| Вага | 0,0175 кг |
| Ступінь захисту IP | IP21 D |
| Ступінь захисту IK | IK04 |
| Номінальний струм | 10 АХ у 250 В, змінний струм 50/60 Гц |
| Електрична міцність ізоляції | 2000 В |
| Переріз кабеля |
0…2,5 мм² жорсткий кабель
0…2,5 мм² гнучкий кабель |
| Режим фіксації | Безгвинтові зажими |
| Робоча температура повітря | -5…40°C |
| Температура оточуючого середовища | -5…50°C |
| Модифікація вимикача | Без фіксації |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.