|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Швидка доставка по Києву та Україні
| Бренд | Schneider Electric |
|---|---|
| Серія | Asfora |
| Тип розетки | TV-розетка |
| Кількість постів | 1 пост |
| Ширина, мм | 71 мм |
| Висота, мм | 71 мм |
| Глибина, мм | 38 мм |
| Вага | 0,075 кг |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Матеріал провідника | Мідь |
| Підключення | Гвинтові клеми |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Режим фіксації | Монтажні лапки 51…80 мм |
| Робоча температура повітря | -5…40 °C |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.