|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Eglo OPTICA-C 98371 - підвіс (люстра) серії OPTICA-C. Матеріал світильника Eglo OPTICA-C 98371 - сталь, колір арматури - нікель матовий, матеріал плафона: опалове скло. Діаметр та висота (мм): 375х1500, вага (кг): 2,37. До моделі підходить джерело світла типу цоколь LED і має ступінь пилу та вологозахисту.
Знижка при оформленні замовлення:

* Знижка буде прорахована менеджером після оформлення замовлення
* Знижка не розповсюджується на акційні товари
Світлодіодний підвіс (люстра) розумне світло EGLO connect Eglo OPTICA-C 98371
Артикул
98371
Під замовлення 3-5 тижні
6 626 грн
Характеристики
| Бренд | Eglo (Австрія) |
|---|---|
| Колекція | OPTICA-C |
| Стиль | Модерн, Хай-тек |
| Тип патрона | LED-модуль |
| Кількість ламп | 1 |
| Кількість LED | 1 |
| Кількість плафонів | 1 |
| Форма плафона | Сфера |
| Колір основи | Нікель |
| Колір арматури | Нікель |
| Колір усередині плафона | Білий |
| Колір плафону | Білий |
| Матеріал арматури | метал |
| Матеріал плафона | скло |
| Висота, мм: | 1500 |
| Діаметр, мм: | 375 |
| Вологозахист | IP20 |
| Потужність, Вт: | 21W |
| Температура світла | 2700K-6500K |
| Світловий потік | 2200 Lm |
| Лампи у комплекті | Так |
| Димування | Ні |
| Вимикачі | немає |
| Кнопка вкл/вимк. | Ні |
| Датчики руху | Ні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Вольтаж | 220-240V,50/60Hz |
Новий відгук або коментар
