|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Eglo FRANIA-A 98294 – світильник серії FRANIA-A. Матеріал світильника Eglo FRANIA-A 98294 - сталь, колір арматури - білий, матеріал плафона: пластик з еф-м кришталю. Діаметр та висота (мм): 300х55, вага (кг): 0,48. До моделі підходить джерело світла типу цоколь LED і має ступінь пилу та вологозахисту IP44.
Знижка при оформленні замовлення:

* Знижка буде прорахована менеджером після оформлення замовлення
* Знижка не розповсюджується на акційні товари
Світлодіодний настінно-стельовий світильник з пультом ДУ Eglo FRANIA-A 98294
Артикул
98294
Під замовлення 3-5 тижні
3 835 грн
Характеристики
| Бренд | Eglo (Австрія) |
|---|---|
| Колекція | FRANIA-A |
| Стиль | Сучасний |
| Тип патрона | LED-модуль |
| Кількість ламп | 1 |
| Кількість LED | 1 |
| Кількість плафонів | 1 |
| Колір основи | Білий |
| Колір арматури | Білий |
| Колір усередині плафона | Білий |
| Колір плафону | Білий |
| Матеріал арматури | метал |
| Матеріал плафона | пластик |
| Висота, мм: | 55 |
| Діаметр, мм: | 300 |
| Вологозахист | IP44 |
| Потужність, Вт: | 12W |
| Температура світла | 2700K-6500K |
| Світловий потік | 1050 Lm |
| Лампи у комплекті | Так |
| Димування | Ні |
| Вимикачі | немає |
| Кнопка вкл/вимк. | Ні |
| Датчики руху | Ні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Вольтаж | 220-240V,50/60Hz |
Новий відгук або коментар
