|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Трековий світильник Nowodvorski 9338 PROFILE EYE BLACK гарно виглядатиме в сучасних інтер'єрах.
Знижка при оформленні замовлення:

* Знижка буде прорахована менеджером після оформлення замовлення
* Знижка не розповсюджується на акційні товари
Завантажити 3D-модель
-
9338_3d16.4 МБ
Трековий світильник Nowodvorski 9338 PROFILE EYE BLACK
Артикул
ND_9338
В наявності
2 741 грн
Характеристики
| Бренд | Nowodvorski (Польща) |
|---|---|
| Країна виробництва | Польща |
| Колекція | Profile Eye |
| Стиль | Лофт |
| Тип патрона | GU10 |
| Кількість ламп | 1 |
| Кількість плафонів | 1 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір арматури | Чорний |
| Колір плафону | Чорний |
| Матеріал арматури | метал |
| Матеріал плафона | метал |
| Висота, мм: | 1500 |
| Висота плафона, мм: | 250 |
| Діаметр плафона, мм: | 55 |
| Вологозахист | IP20 |
| Потужність, Вт: | 10W |
| Допустима потужність лампи, Вт: | 10W |
| Лампи у комплекті | Ні |
| Димування | Ні |
| Кнопка вкл/вимк. | Ні |
| Датчики руху | Ні |
| Напруга живлення | 220V |
| Тип приміщення | Для вітальні |
Новий відгук або коментар