|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Швидка доставка по Києву та Україні
| Бренд | DEVI (Польща) |
|---|---|
| Тип терморегулятора | Термостат |
| Висота, мм | 84 мм |
| Ширина, мм | 84 мм |
| Глибина, мм | 44 мм |
| Вага | 0,250 кг |
| Ступінь захисту IP | IP21 |
| Номінальний струм | 16 A на 250 В AC |
| Матеріал | ABS-пластик, полікарбонат |
| Режим фіксації | Гвинтові зажими |
| Робоча температура повітря | -20 °C...+65 °C |
| Температура оточуючого середовища | 0°C...30°C |
| Діапазон налаштування температури | +5...+45 °С |
| Маркування | DEVIreg™ Smart |
| Тип управління | Wi-Fi, сенсорне, електронне |
| Комплектація | Механізм |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.