|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Швидка доставка по Києву та Україні
| Бренд | Schneider Electric |
|---|---|
| Серія | Sedna |
| Тип розетки | Побутова |
| Тип кабелю | Жорсткий, гнучкий |
| Кількість дротів | 2 кабеля 2,5 мм² |
| Заземлення | Із заземленням |
| Ширина, мм | 71 мм |
| Висота, мм | 71 мм |
| Глибина, мм | 41,3 мм |
| Вага | 0,065 кг |
| Номінальний струм | 16 А на 250 В АС |
| Матеріал | ASA+PC |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Підключення | Самозатискні клеми |
| Ступінь захисту IP | ІР20 |
| Режим фіксації |
Монтажні лапки, робочий діапазон 52…69 мм Гвинти |
| Діапазон потужностей | 3680 Вт |
| Захисні шторки | З захисними шторками |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна виробництва | Польща |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.