|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Швидка доставка по Києву та Україні
| Бренд | Schneider Electric |
|---|---|
| Серія | Unica New |
| Колекція | Unica Studio |
| Тип розетки | Комп'ютерна RJ45 |
| Кількість модулів | 1 |
| Висота, мм | 22,5 мм |
| Глибина, мм | 45 мм |
| Глибина монтажу, мм | 40,5 мм |
| Електрична міцність ізоляції | 2000 В |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Ступінь захисту IK | IK01 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Режим фіксації | Зажим |
| Температура оточуючого середовища | -25…55°C |
| Робоча температура повітря | -25…55°C |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.