|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Швидка доставка по Києву та Україні
| Бренд | Berker (Німеччина) |
|---|---|
| Колекція | Berker W.1 |
| Тип вимикача | Прохідний |
| Кількість клавіш | 1 клавіша |
| Матеріал | Термопласт |
| Висота, мм | 76 мм |
| Ширина, мм | 76 мм |
| Глибина, мм | 61 мм |
| Ступінь захисту IP | IP55 |
| Номинальное рабочее напряжение | 250 V AC |
| Робоча температура повітря | -15…30 °C |
| Температура оточуючого середовища | від -50 до +50 °С |
| Країна виробництва | Німеччина |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.