|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Унікальні характеристики продукту:
• З вбудованим світлодіодним джерелом світла з регульованою яскравістю
• Регулювання яскравості до теплого кольору, регулювання яскравості до теплішої колірної температури (2600K)
• Регулювання яскравості за допомогою сенсорного датчика на лампі
• Виготовлено з високоякісного алюмінію
Важливі характеристики продукту:
• Споживання енергії: 1x9 Вт / 230 В / Регулювання яскравості (вкл.)
• Розміри: Д.62,5 x Ш.5,5 x В.33 см
• 3 роки гарантії на світильник
Чому варто обрати освітлення Lucide?
Lucide є втіленням модного дизайну, майстерності та надійності. Як бельгійський сімейний бізнес з більш ніж тридцятирічним досвідом, ми розробляємо високоякісне освітлення, яке збагачує та перетворює будь-який простір — як у приміщенні, так і на вулиці. Наша універсальна колекція включає міцні світильники та енергоефективні джерела світла, ретельно розроблені нашими власними експертами та вироблені за найсуворішими стандартами CE. Завдяки нашому широкому асортименту ми завжди пропонуємо вам відповідне рішення для освітлення, незалежно від стилю чи простору. Таким чином, ми спрощуємо ваш процес прийняття рішень у пошуку якісного та доступного освітлення. У Lucide ми поєднуємо інновації з майстерністю для освітлення, яке не лише додає атмосфери, але й робить кожен будинок справжнім домом.
Настільна лампа Lucide MADISON LED Dim to warm 1x9W 2600K/2800K Chrome
Артикул
44503/06/11
Під замовлення 3-5 тижні
8 240 грн
Характеристики
| Бренд | Lucide (Бельгія) |
|---|---|
| Стиль | Модерн |
| Тип патрона | LED-модуль |
| Кількість ламп | 1 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір основи | Хром |
| Колір усередині плафона | Хром |
| Колір плафону | Хром |
| Колір кабелю | Чорний |
| Матеріал плафона | алюміній |
| Довжина бази, мм: | 200 |
| Довжина кабелю, мм: | 1600 |
| Довжина плафона, мм: | 535 |
| Довжина, мм: | 625 |
| Ширина, мм: | 55 |
| Ширина бази, мм: | 55 |
| Висота світильника | 330 |
| Висота плафона, мм: | 16 |
| клас захисту | ІР20 |
| Потужність, Вт: | 9W |
| Температура світла | 2400-2800K |
| Світловий потік | 250 Lm |
| Лампи у комплекті | Ні |
| Димування | Ні |
| Кнопка вкл/вимк. | Ні |
| Датчики руху | Ні |
| Напрямок світла | вниз |
| Строк служби | 30000 годин |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Вольтаж | 230V |
Новий відгук або коментар
