|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Швидка доставка по Києву та Україні
| Бренд | Imperium Light (Україна) |
|---|---|
| Країна виробництва | Україна |
| Тип патрона | Е27 |
| Кількість ламп | 1 |
| Кількість плафонів | 1 |
| Форма плафона | Напівсфера |
| Колір арматури | Чорний |
| Колір усередині плафона | Золотий |
| Колір плафону | Чорний |
| Матеріал арматури | метал |
| Матеріал плафона | метал |
| Ширина, мм: | 1100 |
| Висота світильника | 1800 мм |
| Висота плафона, мм: | 200 |
| Діаметр плафона, мм: | 400 |
| Вологозахист | IP20 |
| Потужність, Вт: | 60W |
| Лампи у комплекті | Ні |
| Димування | Ні |
| Кнопка вкл/вимк. | Так |
| Датчики руху | Ні |
| Напруга живлення | 220-240V |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.