|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Точковий світильник Kanlux BORD XS, білий
Артикул
Kanlux_25479
В наявності
553 грн
Характеристики
| Бренд | Kanlux (Польща) |
|---|---|
| Країна виробництва | Польща |
| Тип патрона | GU10 |
| Кількість ламп | 1 |
| Кількість плафонів | 1 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір плафону | Білий |
| Матеріал плафона | метал |
| Висота, мм: | 115 |
| Діаметр, мм: | 80 |
| Вологозахист | IP20 |
| Потужність, Вт: | 10W |
| Допустима потужність лампи, Вт: | 10W |
| Лампи у комплекті | Ні |
| Димування | Ні |
| Кнопка вкл/вимк. | Ні |
| Датчики руху | Ні |
| Напруга живлення | 220-240V |
Новий відгук або коментар





