|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- Швидка доставка по Києву та Україні
| Бренд | Ecoterm |
|---|---|
| Призначення | Для теплої підлоги |
| Висота, мм | 86 мм |
| Ширина, мм | 86 мм |
| Глибина, мм | 13 мм |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Номинальное рабочее напряжение | 220 ±5% |
| Матеріал | ABS-пластик, полікарбонат |
| Діапазон потужностей | 3200 W |
| Робоча температура повітря | 5…45°C |
| Тип управління | віддалено, по wi-fi / сенсорний |
| Тип монтажа | Внутрішній |
| Ток напряжения | 16 А |
| Країна виробництва | Китай |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.