|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Температура світла

| Бренд | Aromas Del Campo (Іспанія) |
|---|---|
| Країна виробництва | Іспанія |
| Тип патрона | GU10 |
| Кількість ламп | 1 |
| Кількість плафонів | 1 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір арматури | Чорний матовий |
| Колір плафону | Золотий, Чорний матовий |
| Матеріал арматури | метал |
| Матеріал плафона | метал |
| Довжина плафона, мм: | 250 |
| Висота, мм: | 900 |
| Діаметр плафона, мм: | 100 |
| Діаметр бази, мм: | 50 |
| Вологозахист | ІР20 |
| Потужність, Вт: | 5W |
| Температура світла | 2700K |
| Лампи у комплекті | Так |
| Димування | Ні |
| Кнопка вкл/вимк. | Ні |
| Датчики руху | Ні |
| Напруга живлення | 220-240V |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.