|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Eglo HORNITOS-C 98427 - підвіс (люстра) серії HORNITOS-C. Матеріал світильника Eglo HORNITOS-C 98427 - сталь, колір арматури - хром, матеріал плафона: пластик. Висота (мм): 1500, вага (кг): 6,2. До моделі підходить джерело світла типу LED цоколь.
Знижка при оформленні замовлення:

* Знижка буде прорахована менеджером після оформлення замовлення
* Знижка не розповсюджується на акційні товари
Світлодіодний підвіс (люстра) розумне світло EGLO connect Eglo HORNITOS-C 98427
Артикул
98427
Під замовлення 3-5 тижні
15 044 грн
Характеристики
| Бренд | Eglo (Австрія) |
|---|---|
| Колекція | HORNITOS-C |
| Стиль | Сучасний |
| Тип патрона | LED-модуль |
| Кількість ламп | 1 |
| Кількість LED | 1 |
| Кількість плафонів | 1 |
| Колір арматури | Хром |
| Колір плафону | Білий, Хром |
| Матеріал арматури | метал |
| Матеріал плафона | акрил |
| Довжина, мм: | 755 |
| Ширина, мм: | 515 |
| Висота, мм: | 1500 |
| Вологозахист | IP20 |
| Потужність, Вт: | 37W |
| Температура світла | 2700K-6500K |
| Світловий потік | 4000 Lm |
| Лампи у комплекті | Так |
| Димування | Ні |
| Вимикачі | немає |
| Кнопка вкл/вимк. | Ні |
| Датчики руху | Ні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Вольтаж | 220-240V,50/60Hz |
Новий відгук або коментар
