|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Eglo MIOGLIA 1 98628 – світильник серії MIOGLIA 1. Матеріал арматури світильника Eglo MIOGLIA 1 98628 – сталь, колір арматури – хром, матеріал плафону: пластик. Висота (мм): 1100, вага (кг): 3,36. До моделі підходить джерело світла типу цоколь E14.
Знижка при оформленні замовлення:

* Знижка буде прорахована менеджером після оформлення замовлення
* Знижка не розповсюджується на акційні товари
Світлодіодний підвіс (люстра) димований Eglo MIOGLIA 1 98628
Артикул
98628
Під замовлення 3-5 тижні
12 294 грн
Характеристики
| Бренд | Eglo (Австрія) |
|---|---|
| Колекція | MIOGLIA 1 |
| Стиль | Модерн, Хай-тек |
| Тип патрона | E14 |
| Кількість ламп | 4 |
| Кількість плафонів | 4 |
| Колір основи | Хром |
| Колір арматури | Хром |
| Колір плафону | Хром |
| Матеріал арматури | метал |
| Матеріал плафона | пластик |
| Довжина, мм: | 975 |
| Ширина, мм: | 150 |
| Висота, мм: | 1100 |
| Потужність, Вт: | 25W |
| Лампи у комплекті | Ні |
| Димування | Так |
| Вимикачі | немає |
| Кнопка вкл/вимк. | Ні |
| Датчики руху | Ні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Вольтаж | 220-240V,50/60Hz |
Новий відгук або коментар