|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Eglo TABIANO-C 98451 - світильник серії TABIANO-C. Матеріал арматури світильника Eglo TABIANO-C 98451 - сталь, колір арматури - хром, матеріал плафона: пластик. Довжина та висота (мм): 605х70, вага (кг): . До моделі підходить джерело світла типу цоколь LED і має ступінь пилу та вологозахисту IP44.
Знижка при оформленні замовлення:

* Знижка буде прорахована менеджером після оформлення замовлення
* Знижка не розповсюджується на акційні товари
Світлодіодне підсвічування для дзеркал розумне світло EGLO connect Eglo TABIANO-C 98451
Артикул
98451
Знятий з виробництва
5 245 грн
Характеристики
| Бренд | Eglo (Австрія) |
|---|---|
| Колекція | TABIANO-C |
| Стиль | Сучасний |
| Тип патрона | LED-модуль |
| Кількість ламп | 1 |
| Кількість LED | 1 |
| Кількість плафонів | 1 |
| Колір основи | Хром |
| Колір арматури | Хром |
| Колір плафону | Білий |
| Матеріал арматури | метал |
| Матеріал плафона | акрил |
| Довжина, мм: | 605 |
| Висота, мм: | 70 |
| Глибина, мм: | 130 |
| Вологозахист | IP44 |
| Потужність, Вт: | 15.6W |
| Температура світла | 2700K-6500K |
| Світловий потік | 2000 Lm |
| Лампи у комплекті | Так |
| Димування | Ні |
| Вимикачі | немає |
| Кнопка вкл/вимк. | Ні |
| Датчики руху | Ні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Вольтаж | 220-240V,50/60Hz |
Новий відгук або коментар
