|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Температура світла

| Бренд | Italux |
|---|---|
| Колекція | Italux Rende |
| Стиль | Сучасний |
| Тип патрона | LED-модуль |
| Кількість ламп | 1 |
| Форма плафона | Круг |
| Матеріал плафона | пластик |
| Довжина, мм: | 520 |
| Ширина, мм: | 520 |
| Висота, мм: | 65 |
| Вологозахист | IP44 |
| Потужність, Вт: | 47W |
| Температура світла | 3000K/43000K/63000K |
| Світловий потік | 6500 Lm |
| Лампи у комплекті | Ні |
| Димування | Ні |
| Вимикачі | немає |
| Кнопка вкл/вимк. | Ні |
| Датчики руху | Ні |
| Напруга живлення | 220В |
| Особливості |
для натяжних стель для низьких стель |
| Кут розсіювання | 120° |
| Монтаж | накладний |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.