|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Унікальні характеристики продукту:
• З вбудованим світлодіодним джерелом світла з регульованою яскравістю
• Оснащений теплим білим світлом (2700K)
• Регулювання яскравості за допомогою сенсорного датчика на лампі
• Виготовлений з високоякісного металу
Важливі характеристики продукту:
• Споживання енергії: 1x8 Вт / 12 В / Регулювання яскравості (вкл.)
• Розміри: Д.16 x Ш.38 x В.42 см
• 3 роки гарантії на світильник
Чому варто обрати освітлення Lucide?
Lucide є втіленням модного дизайну, майстерності та надійності. Як бельгійський сімейний бізнес з більш ніж тридцятирічним досвідом, ми розробляємо високоякісне освітлення, яке збагачує та перетворює будь-який простір — як у приміщенні, так і на вулиці. Наша універсальна колекція включає міцні світильники та енергоефективні джерела світла, ретельно розроблені нашими власними експертами та виготовлені за найсуворішими стандартами CE. Завдяки нашому широкому асортименту ми завжди пропонуємо вам відповідне рішення для освітлення, незалежно від стилю чи простору. Таким чином, ми спрощуємо ваш процес прийняття рішень у пошуку якісного та доступного освітлення. У Lucide ми поєднуємо інновації з майстерністю для освітлення, яке не лише додає атмосфери, але й робить кожен будинок справжнім домом.
Підлогова лампа для читання Lucide MILNE LED Dim. 1x8W 2700K Black
Артикул
44616/06/30
Під замовлення 3-5 тижні
6 611 грн
Характеристики
| Бренд | Lucide (Бельгія) |
|---|---|
| Стиль | Модерн |
| Тип патрона | LED-модуль |
| Кількість ламп | 1 |
| Колір основи | Чорний |
| Колір усередині плафона | Чорний |
| Колір плафону | Чорний |
| Колір кабелю | Чорний |
| Матеріал плафона | метал |
| Довжина бази, мм: | 160 |
| Довжина кабелю, мм: | 1600 |
| Довжина плафона, мм: | 80 |
| Довжина, мм: | 160 |
| Ширина, мм: | 380 |
| Ширина бази, мм: | 160 |
| Висота світильника | 420 |
| Висота плафона, мм: | 70 |
| Діаметр плафона, мм: | 80 |
| Діаметр бази, мм: | 160 |
| клас захисту | ІР20 |
| Потужність, Вт: | 8W |
| Температура світла | 2700K |
| Світловий потік | 250 Lm |
| Лампи у комплекті | Ні |
| Димування | Ні |
| Кнопка вкл/вимк. | Ні |
| Датчики руху | Ні |
| Напрямок світла | В сторони |
| Строк служби | 30000 годин |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Вольтаж | 12V |
Новий відгук або коментар
