|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Температура світла

| Бренд | ZARlight |
|---|---|
| Тип патрона | LED-модуль |
| Кількість ламп | 3 |
| Колір арматури | Білий, Чорний |
| Колір плафону | Білий, Чорний |
| Матеріал арматури | метал |
| Матеріал плафона | метал |
| Довжина, мм: | 90 |
| Ширина, мм: | 44 |
| Висота, мм: | 47 |
| Глибина врізання, мм: | 47 |
| Вологозахист | IP20 |
| Потужність, Вт: | 6W |
| Температура світла | 3000K |
| Лампи у комплекті | Ні |
| Димування | Ні |
| Кнопка вкл/вимк. | Ні |
| Датчики руху | Ні |
| Напрямок світла | вниз |
| Напруга живлення | Letaron 8 Вт, 700мА (в комплекті) |
| Тип товару | Стельовий світильник |
| Кут розсіювання | 48 ° |
| Монтаж | Стельовий, що вбудовується |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.