|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Температура світла

| Бренд | LODES - Studio Italia Design (Італія) |
|---|---|
| Країна виробництва | Італія |
| Тип патрона | LED-модуль |
| Кількість ламп | 1 |
| Форма плафона | Круг |
| Колір плафону | Білий |
| Матеріал плафона | метал |
| Довжина плафона, мм: | 250 |
| Висота плафона, мм: | 180 |
| Виступаюча частина, мм: | 90 |
| Потужність, Вт: | 15W |
| Температура світла | 2700K |
| Світловий потік | 1750 Lm |
| Лампи у комплекті | Так |
| Димування | Ні |
| Кнопка вкл/вимк. | Ні |
| Датчики руху | Ні |
| Напруга живлення | 220-240V |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.