|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Температура світла

| Бренд | Imperium Light (Україна) |
|---|---|
| Країна виробництва | Україна |
| Тип патрона | LED-модуль |
| Кількість ламп | 1 |
| Кількість плафонів | 1 |
| Форма плафона | Прямокутник |
| Колір арматури | Чорний |
| Колір плафону | Чорний |
| Матеріал арматури | метал |
| Матеріал плафона | метал |
| Ширина, мм: | 80 |
| Висота, мм: | 1500 |
| Виступаюча частина, мм: | 26 |
| Вологозахист | ІР20 |
| Потужність, Вт: | 25W |
| Температура світла | 3000K |
| Лампи у комплекті | Так |
| Димування | Ні |
| Кнопка вкл/вимк. | Ні |
| Датчики руху | Ні |
| Напруга живлення | 220-240V |
Ми дбаємо про вашу конфіденційність
Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.